Translate

Během víkendu plného odměn v pražských Áčkách si zákazník odvezl auto za polovinu ceny

Pražská pobočka AAA AUTO pořádala ve dnech 9.–11. srpna Víkend plný odměn s možností odvézt si vůz s padesátiprocentní slevou. Zdeněk Hrách díky tomu získal Škodu Fabia v ceně 139 000 korun za pouhých 69 500 korun.

„Po celý víkend jsme k autům dávali chytré telefony, poukazy na dovolenou, poukazy na služby motoristům, ale hlavně jeden ze zákazníků dostal na svůj vůz slevu 50 %. Panu Hráchovi tímto gratuluji a přeji mu s vozem mnoho šťastných kilometrů,“ zdůraznila generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová. „Navíc každý, kdo si kupoval vůz na splátky, dostal slevu, která se mnohdy vyšplhala až na 30 % ceny vozu,“ dodala.

Navíc se každý, kdo přišel do „Áček“ v Dolních Chabrech, mohl zapojit i do nové soutěže o luxusní SUV Audi Q7, která nyní probíhá na všech dvaceti pobočkách po celé republice a na každé informační akci AAA AUTO v regionech.

„Protože akce Víkend plný odměn byla velmi úspěšná a vzbudila mezi našimi zákazníky mimořádný zájem, rozhodli jsme se ji uspořádat o následujícím víkendu znovu. Takže bych ráda všechny pozvala na stejnou akci ve dnech 16.–18. srpna,“ uvedla Topolová.