Translate

Press releases

2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018

Q1 | Q2 | Q3 | Q4

2018

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >
Češi investují do nákupu ojetin na splátky stále vyšší částky
14. November 2018
Češi investují do nákupu ojetin na splátky stále vyšší částky
Praha 14. listopadu 2018 – Čeští řidiči využívají příznivé ekonomické situace, rostoucích platů a také širokých možností financování k pořízení lepšího automobilu, než jaký by si pořídili ještě před několika lety. Za pět let vzrostla průměrná cena ojetého vozu financovaného z úvěru téměř o polovinu, a to na 260 tisíc korun. Zvýšila se také velikost akontace, tedy podíl ceny vozu zaplaceného přímo kupujícím, a to o 37 %. Vyplynulo to z analýzy prodejů největšího prodejce ojetých vozů AAA AUTO, který patří do skupiny AURES Holdings.

AAA AUTO letos podpořilo charitativní a vzdělávací projekty za více než půl milionu
9. November 2018
AAA AUTO letos podpořilo charitativní a vzdělávací projekty za více než půl milionu
Praha, 9. listopadu 2018 – Značka AAA AUTO, která patří do skupiny AURES Holdings, v letošním roce podpořila kromě Dětské dopravní nadace i další charitativní a vzdělávací projekty v hodnotě převyšující půl miliónu korun. Jedná se o projekty Senior bez nehod, Nebourám.cz či spolek Ichtyóza.

Ojetých vozů na českém trhu  během října výrazně přibylo, roste i nabídka alternativních paliv
6. November 2018
Ojetých vozů na českém trhu během října výrazně přibylo, roste i nabídka alternativních paliv
Praha 5. listopadu 2018 – V desátém měsíci roku 2018 bylo na trhu ojetin nabízeno 124 068 automobilů. Cena se v říjnu na českém trhu pohybovala nejčastěji okolo 137 000 Kč. Stáří inzerovaných vozů mírně vzrostlo na 9,7 roku a vozy v nabídce měly nejčastěji najeto 154 506 km. Nejen s těmito daty přišlo AAA AUTO, které kontinuálně monitoruje trh ojetých automobilů po celé střední Evropě.

AAA AUTO otevírá šesté Centrum SUV & terénních vozů
1. November 2018
AAA AUTO otevírá šesté Centrum SUV & terénních vozů
Praha 1. listopadu 2018 – Poptávka po vozech SUV dále roste: jen za prvních deset měsíců letošního roku se v AAA AUTO v České republice prodalo 6473 ojetých modelů SUV, o 23,9 procenta více než ve stejném období loňského roku. Zhruba každý třetí našel nového majitele v Praze, kde AAA AUTO před třemi lety otevřelo první speciální Centrum SUV & terénních vozů a soustředilo do něj největší nabídku vozů modelů SUV a offroad na jednom místě v celé České republice. Další specializovaná centra potom vyrostla v Brně, Jihlavě, Pardubicích a Sokolově a letos v listopadu síť největšího prodejce ojetých automobilů doplní nové centrum v Teplicích.

Mototechna již v tomto měsíci vyrovnala loňské celoroční prodeje
26. October 2018
Mototechna již v tomto měsíci vyrovnala loňské celoroční prodeje
Praha 25. října 2018 – Více jak dva měsíce před koncem roku se povedlo značce Mototechna, která se orientuje na prodej zánovních aut v České republice a na Slovensku, s číslem 9 185 aut předběhnout prodeje za celý minulý rok. Do konce prosince Mototechna plánuje atakovat hranici 12 000 aut, která by znamenala meziroční nárůst až o 30 %. Značka Mototechna patří do skupiny AURES Holdings, jejíž součástí je i síť autocenter AAA AUTO.

Call centrum AAA AUTO slaví dvacetiny expanzí do Polska a na Slovensko
24. October 2018
Call centrum AAA AUTO slaví dvacetiny expanzí do Polska a na Slovensko
Praha, 24. října 2018 – Tři a půl milionu hovorů za rok vyřídí 220 operátorů Call centra sítě autocenter AAA AUTO, které v těchto dnech slaví 20 let vzniku. Právě Call centrum se podílí na polovině všech obchodů společnosti, ročně zprostředkuje přes 80 000 prodejů a výkupů vozů. Na základě tohoto úspěchu proto AURES Holdings zřídí pobočku call centra i v Polsku, kde postupně počítá až se stovkou operátorů. V hledáčku je také zbrusu nové call centrum na Slovensku se současným personálním posilováním již existujících poboček v Ostravě a Budapešti. Celkově by tak do roku 2020 mohlo Call centrum AAA AUTO zaměstnávat přes tři sta lidí.

Zánovních vozů za první tři čtvrtletí na českém trhu výrazně přibylo
18. October 2018
Zánovních vozů za první tři čtvrtletí na českém trhu výrazně přibylo
Praha, 18. října 2018 – Trh zánovních ojetých vozů nabídl během třech čtvrtletí letošního roku celkem 51 014 aut, jejichž cena byla nejčastěji 475 tisíc korun, nejčastější průměrné stáří se stabilizovalo na 0,7 roku a nejčastější průměrný nájezd klesl na 11 838 kilometrů. V meziročním srovnání se tak trh zánovních ojetých automobilů zvětšil o 11,4 %. Vyplynulo to z kontinuálního sledování trhu nabízených ojetých automobilů, které provádí společnost AAA AUTO.

Firmám, které chtějí jezdit, ale nemít závazky, nově pomůže Fleet Hero
16. October 2018
Firmám, které chtějí jezdit, ale nemít závazky, nově pomůže Fleet Hero
Praha, 16. října 2018 - Firmám, které potřebují pro svoje podnikání auta, ale nechtějí si je kupovat, svítá nová naděje. Inovační laboratoř AuresLab ze skupiny AURES Holdings přichází se službou Fleet Hero, jež jim umožní si na krátkou dobu auto půjčit, aniž by se o něj musely jakkoliv starat. Nová služba tak reaguje na trend, kdy firmy nechtějí auta vlastnit. Dosud si přitom mohly pro založení nebo doplnění svého vozového parku vybrat pouze z operativního leasingu nebo autopůjčovny.

AAA AUTO letos čeká historické prodeje, příští rok cílí na padesát poboček
10. October 2018
AAA AUTO letos čeká historické prodeje, příští rok cílí na padesát poboček
Praha, 10. října 2018 - Síť autocenter AAA AUTO, provozovaná skupinou AURES Holdings, letos za první tři čtvrtletí prodala 64 000 vozů a s celkovými letošními prodeji plánovanými na úrovni 84 000 aut měla by bez problémů překonat svůj deset let starý celoroční rekord. V příštím roce bude prodejní cíl ještě ambicióznější. Pomoct by k němu mělo rozšíření pobočkové sítě ze stávajících 45 autocenter na 50 a další zavádění inovací.

Novou tváří a hlasem značky Mototechna se stala herečka a šansoniérka Chantal Poullain
10. October 2018
Novou tváří a hlasem značky Mototechna se stala herečka a šansoniérka Chantal Poullain
Praha, 10. října 2018 – Značka Mototechna, která patří do skupiny AURES Holdings a zabývá se prodejem zánovních a referenčních vozů, využívá k marketingovým účelům nejednu známou osobnost. S auty z Mototechny jezdí například tenistky Karolína a Kristýna Plíškové, módní návrhář Osmany Laffita, fotbalista Patrik Schick anebo herec Václav Vydra. Novou tváří se dnešním dnem stala i herečka a šansoniérka francouzského původu Chantal Poullain.Cookies help us during provision of our services. By using our services, you agree to their use. Learn more